Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 października 2019, Juliana, Łukasza, Bogumila

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Prezydent spotka się z mieszkańcami

Na początek Szombierki, potem Łagiewniki, Miechowice oraz os. gen. Ziętka i Stroszek – mieszkańcy tych dzielnic będą mogli niebawem spotkać się z prezydentem Mariuszem Wołoszem i porozmawiać o sprawach dotyczących miasta.

#BO Bytom: Zagłosuj online

Bytomski Budżet Obywatelski - zagłosuj online

Przebudowa ulic dofinansowana z Funduszu Dróg Samorządowych

Ulice Mochnackiego, Wojciechowskiego, Musialika, Reptowska, Świętej Elżbiety oraz Szyby Rycerskie. To drogi, które w najbliższym czasie zostaną przebudowane. Pierwsze roboty już ruszyły na ul. Mochnackiego w Szombierkach i Reptowskiej w Miechowicach.

Marszałek pozytywnie o zaktualizowanym GPR-ze

Urząd Marszałkowski województwa Śląskiego wydał pozytywną ocenę merytoryczną zaktualizowanego "Gminnego Programu Rewitalizacji. Bytom 2020+".

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Rusza przebudowa ulicy Mochnackiego

Rusza przebudowa ulicy Mochnackiego Data publikacji: 9 października 2019Już w czwartek, 10 października rozpocznie się przebudowa ulicy Mochnackiego w Szombierkach, na którą nasze miasto otrzymało dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych. W tym dniu wprowadzona zostanie również zmiana organizacji ruchu.

Łącznie przebudowa ulicy Mochnackiego na odcinku od ul. Wyzwolenia do ul. Karpackiej będzie kosztowała 623 110 zł, z czego 311 555 zł to dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych, zaś pozostała kwota pochodzi z budżetu miasta. W ramach planowanych robót na odcinku od ul. Wyzwolenia do ul. Karpackiej wykonana zostanie nowa nawierzchnia jezdni oraz regulacja urządzeń uzbrojenia podziemnego.

W związku z rozpoczynającą się przebudową ul. Mochnackiego wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu, podzielona na etapy. W pierwszym etapie ul. Mochnackiego zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania z ulicą Rostkowskiego do skrzyżowania z ulicą Podhalańską. Zostaną wprowadzone dwie trasy objazdowe umożliwiające dojazd do ul. Karpackiej. Pierwsza trasa będzie prowadzić od ulicy Puszkina: ulicami Małachowskiego – Bałtycką – Podhalańską, druga trasa od ulicy Wyzwolenia: ulicą Zabrzańską.

O kolejnych etapach prac będziemy Państwa informować na bieżąco. Utrudnienia w ruchu związane z przebudową ul. Mochnackiego będą trwały do końca listopada br.

Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Zobacz mapę utrudnień drogowych na ul. Mochnackiego

MAPA UTRUDNIEŃ.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum MZDiM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.