Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
04 czerwca 2020, Helga, Karol, Franciszek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Od 8 czerwca drzwi Urzędu Miejskiego w Bytomiu znów otwarte dla klientów

Od poniedziałku, 8 czerwca klienci Urzędu Miejskiego w Bytomiu będą mogli załatwić swoje sprawy bezpośrednio w budynkach przy ul. Parkowej 2 i Smolenia 35. Klienci będą przyjmowani w poniedziałek od godz. 7.30 do godz. 17.30 oraz od wtorku do piątku od godz. 7.30 do godz. 15.00.

Tarcza antykryzysowa - pracodawca, pracownik, NGO

Ulgi w podatkach, dopłata do stanowiska pracy, zmiany w rozliczaniu zadań publicznych, zasiłki opiekuńcze – w czasie epidemii z pomocy mogą skorzystać przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe i pracownicy.

Co zrobić, jeśli podejrzewasz u siebie koronawirusa?

Wróciłeś z zagranicy i podejrzewasz u siebie koronawirusa lub miałeś kontakt z osobą, u której podejrzewasz zakażenie? Natychmiast skontaktuj się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bytomiu. Do czasu otrzymania pomocy odizoluj się od innych ludzi.

Opłaty można uregulować przez internet!

Uwaga mieszkańcy! Opłatę komunikacyjną, przekształceniową, za wieczyste użytkowanie, a także podatki od środków transportowych czy nieruchomości można zapłacić przez internet bez dodatkowych opłat i prowizji. Więcej TUTAJ

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Rusza przebudowa ulicy Mochnackiego

Rusza przebudowa ulicy Mochnackiego Data publikacji: 9 października 2019Już w czwartek, 10 października rozpocznie się przebudowa ulicy Mochnackiego w Szombierkach, na którą nasze miasto otrzymało dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych. W tym dniu wprowadzona zostanie również zmiana organizacji ruchu.

Łącznie przebudowa ulicy Mochnackiego na odcinku od ul. Wyzwolenia do ul. Karpackiej będzie kosztowała 623 110 zł, z czego 311 555 zł to dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych, zaś pozostała kwota pochodzi z budżetu miasta. W ramach planowanych robót na odcinku od ul. Wyzwolenia do ul. Karpackiej wykonana zostanie nowa nawierzchnia jezdni oraz regulacja urządzeń uzbrojenia podziemnego.

W związku z rozpoczynającą się przebudową ul. Mochnackiego wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu, podzielona na etapy. W pierwszym etapie ul. Mochnackiego zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania z ulicą Rostkowskiego do skrzyżowania z ulicą Podhalańską. Zostaną wprowadzone dwie trasy objazdowe umożliwiające dojazd do ul. Karpackiej. Pierwsza trasa będzie prowadzić od ulicy Puszkina: ulicami Małachowskiego – Bałtycką – Podhalańską, druga trasa od ulicy Wyzwolenia: ulicą Zabrzańską.

O kolejnych etapach prac będziemy Państwa informować na bieżąco. Utrudnienia w ruchu związane z przebudową ul. Mochnackiego będą trwały do końca listopada br.

Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Zobacz mapę utrudnień drogowych na ul. Mochnackiego

MAPA UTRUDNIEŃ.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum MZDiM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.