Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Rusza Festiwal Gier Planszowych!

Rusza Festiwal Gier Planszowych! Data publikacji: 16 listopada 2017Masz ochotę ograć swojego sąsiada w  „Mrówki”, a może wolisz „Słowny Ninja”? Przyjdź i poznaj swoich sąsiadów w ramach sąsiedzkich spotkań przy grach planszowych. Będzie dużo zabawy, rywalizacji i śmiechu.

Jutro, 17 listopada w Szkole Podstawowej nr 4, przy ul. B. Chrobrego 9 w Bytomiu odbędzie się pierwsza Inicjatywa Lokalna jako efekt Działań Partycypacyjnych wypracowanych wspólnie z mieszkańcami Bytomia.

Wspólna zabawa rozpocznie się o godzinie 12 i potrwa do 19. Na pierwszą część od godz. 12-17 zapraszamy szczególnie dzieci i ich rodziców, a od 17-19 wszystkich chętnych mieszkańców. Animatorzy pomogą Wam opanować zasady gier a sędziowie wyłonią najlepszych. Walczymy, jak na prawdziwy turniej przystało, o nagrody.  Jakie? To niespodzianka.

Liczymy na dobrą zabawę!


Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.