Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lutego 2019, Romana, Izabela, Damian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz złożyć wniosek o dowód osobisty - przeczytaj!

Od 4 marca dowody osobiste zostaną wzbogacone w warstwę elektroniczną. Dzięki temu, nowe dowody będą mogły posłużyć nam jako podpis elektroniczny przy załatwianiu spraw urzędowych. Wdrożenie wiąże się niestety z utrudnieniami.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Rozmowy o rewitalizacji w terenie

Data publikacji: 4 lipca 2018logo_kolor.jpg

Co, gdzie, kiedy i w jakim zakresie - wszystko o projektach rewitalizacyjnych. 9 lipca (poniedziałek) na pytania zainteresowanych odpowiadać będą pracownicy Biura Rewitalizacji Bytomia i Funduszy Europejskich.

Spotkania z mieszkańcami dotyczące działań w poszczególnych obszarach odbędą się w:

 

  • Biurze Organizacji Pozarządowych przy Rynku 26, od 15.00 do 16.00 (informacje na temat projektów w Śródmieściu Północ i Śródmieściu Zachód, Śródmieściu i Rozbarku);
  • Dziennym Domu Pomocy nr 3 ul. Pasteura 4, od 14.00 do 16.00 (informacje na temat projektów w Bobrku i Kolonii Zgorzelec).

 

Również 9 lipca (od 15.00 do 19.00) w teren wyruszy Fundacja "Inicjatywa". Przy ul. Pasteura 4 będzie udzielać porad w ramach Punktu Informacji o Rewitalizacji, zachęcać do wzięcia udziału w szkoleniach czy pisania wniosków o dotacje.

punkt mobilny.jpg


Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.