Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 stycznia 2020, Felicja, Rafal, Tymoteusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwa nabór wniosków PONE

Od 5 sierpnia trwa nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany pieców węglowych oraz montażu odnawialnych źródeł energii na rok 2019/2020 w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Bytom.

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Rozmawiali o poprawie środowiska w Bytomiu

Rozmawiali o poprawie środowiska w Bytomiu Data publikacji: 14 czerwca 2019Możliwość zastosowania nowoczesnych technologii przyczyniających się do poprawy środowiska w Bytomiu i okolicach były przedmiotem spotkania zastępcy prezydenta Bytomia Waldemara Gawrona i dr Macieja Tchorza, dyrektora Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach.

Podczas spotkania, które 13 czerwca odbyło się w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach Waldemar Gawron nie tylko omówił najważniejsze sprawy związane z ochroną środowiska i walką z nielegalnych zwożeniem śmieci do naszego miasta, ale również zapoznał się z nowymi technologiami na przykładzie funkcjonujących już w naszym kraju instalacji, które służą poprawie środowiska.

W trakcie rozmowy ustalono, że w najbliższym czasie dojdzie do kolejnego spotkania, podczas którego przedstawione zostaną szczegóły działania nowych technologii oraz ich wpływu na poprawę środowiska w mieście.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.