Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lutego 2020, Romana, Izabela, Damian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Sportowa inwestycja na kortach Górnika Bytom za ponad 1 mln zł

Budowa trzech kortów ziemnych, wymiana ogrodzeń, piłkochwytów, a także oświetlenia na lampy ledowe to kolejne zaplanowane inwestycje, które już niebawem rozpoczną się na kortach Górnika Bytom przy Tarnogórskiej. Inwestycja będzie kosztować ponad 1 mln zł, z czego 300 tys. zł. to dofinansowanie z gminy Bytom.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Rowerzyści sprawdzili swoje umiejętności

Rowerzyści sprawdzili swoje umiejętności Data publikacji: 7 września 2019Miłośnicy jednośladów rywalizowali dzisiaj, 7 września w wyścigach rowerowych na czas, które odbyły się alejkami w Parku Miejskim im. Kachla. Na rowerzystów czekały również inne niespodzianki: gry, zabawy oraz konkursy.

Sobotnia impreza zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu, KMP w Bytomiu oraz Urząd Miejski w Bytomiu odbyła się w ramach programu na rzecz bezpieczeństwa rowerzystów. Jednym z jego celów jest m.in. zwrócenie rowerzystom uwagi, jak powinni się bezpiecznie zachowywać na drogach, a także jak odpowiednio powinien być wyposażony rower.

Dodatkową atrakcją sobotniej imprezy był pokaz  sprzętu policyjnego, w tym radiowozów i motocykli.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.