Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 marca 2019, Maria, Wienczyslaw, Ireneusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Regranting - wyniki 3. naboru

Regranting - wyniki 3. naboru Data publikacji: 30 lipca 2018logo_kolor.jpg

Kolejne pieniądze z funduszu regrantingowego rozdysponowane. Tym razem do autorów projektów trafiło prawie 25 tys. zł.

Fundacja Inicjatywa, operator funduszu regrantingowego, rozstrzygnął trzeci nabór wniosków. Dofinansowanie otrzymały następujące projekty: "Śródmiejski Dzień Sąsiada", "Odkrywamy Bytomskie Mamy", "Wydobycie tańca na kopalni ruchu", "Nie bądź senior - nakręć się" (edycja 1 i 2), "Bytomski Bal Seniora - radość i aktywność bez alkoholu", "Kuchnia twórczych spotkań", "Ogród dobrych emocji", "Nowe szyldy na ul. Mickiewicza".

Wnioskodawcy, których projekty uzyskały dofinansowanie, powinni do 1 sierpnia dostarczyć Fundacji Inicjatywa zaktualizowane harmonogramy budżety realizacji zadań.

Przypomnijmy, dotacje w ramach bytomskiego funduszu regrantingowego mają na celu pobudzenie społeczności lokalnej. Działanie zostało zapisane w projekcie pilotażowym rewitalizacji "Bytom Odnowa. Innowacyjne projekty mieszkaniowe i rozwój inicjatyw społecznych. Pieniądze na ten cel przekazało miastu Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

lista rankingowa

harmonogram

budżet


Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.