Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
03 kwietnia 2020, Renata, Jakub, Ryszard

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

XV BYTOMSKIE DNI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Prezydent Bytomia wraz z Bytomską Radą Działalności Pożytku Publicznego serdecznie zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe, mające siedzibę w Bytomiu lub działające na rzecz jego mieszkańców, do aktywnego uczestnictwa w „XV BYTOMSKICH DNIACH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH”

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Razem, ale zdalnie

Razem, ale zdalnie Data publikacji: 21 marca 2020To hasło przewodnie akcji zainicjowanej przez bytomskich harcerzy, którzy ani myślą zrezygnować z aktywności. Zbiórki odbywają się normalnie, z tą różnicą, że są online.

Związek Harcerstwa Polskiego korzystając ze zdobyczy cywilizacji, przeniósł harcerstwo na chwilę w świat wirtualny tworząc kampanię oznaczoną hasztagami #zostańwdomu #razemalezdalnie.

Na stronach internetowych oraz profilach społecznościowych Kwatery Głównej ZHP, Chorągwi Śląskiej oraz naszego bytomskiego hufca na harcerzy czekają zadania, ciekawostki i propozycje aktywności, które można wykonywać w domu - mówi przewodnik bytomskiego hufca Małgorzata Otorowska.

Wielu instruktorów ZHP przygotowało zbiórki online, które zostały pozytywnie przyjęte przez uczestników. Harcerstwo przez internet może wydawać się dosyć abstrakcyjne, ale jest to dobry moment na pracę indywidualną. Zdobywanie stopni, sprawności, ale także nauka jak we właściwy sposób korzystać z sieci - mówi Małgorzata Otorowska.

Jeżeli jesteście ciekawi jak wygląda e-ZHP i szukacie pomysłów, co można robić z dzieckiem w domu, zajrzyjcie na portale Hufca Bytom im. hm. Józefa Kwietniewskiego.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.