Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
31 października 2020, Łukasza, Urbana, Augusta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Bytom dla Szombierek

Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Bytom dla Szombierek Data publikacji: 15 października 2020Po bramkach Maziarza, Moritza i Malickiego, drużyna Szombierek Bytom pokonała w finale Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bytom zespół Ruchu Radzionków 3:1. To oznacza, że popularni Zieloni zagrają teraz w I rundzie Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Dla Szombierek Bytom to drugie zwycięstwo pod wodzą Marcina Molka, który w ubiegłym tygodniu zastąpił na stanowisku trenera Zielonych Janusza Kluge.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum: PZPN

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.