Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 marca 2019, Boguslaw, Katarzyna, Oktawian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

E- rekrutacja do przedszkola

Ważna informacja dla rodziców. 11 marca rusza elektroniczna rekrutacja do przedszkoli. W tym roku w 41 miejskich przedszkolach na dzieci czeka ponad 4,5 tysiąca miejsc.

Przeprowadzka na czas remontu

Przeprowadzka na czas remontu Data publikacji: 9 listopada 2018Neogotycki gmach Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej jest remontowany. Szkoła otrzymała rządową dotację na termomodernizację i rozpoczęła już kompleksowy remont. Na czas robót placówka przeprowadziła się do budynku przy ul. F. Modrzewskiego 12 w Szombierkach.

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Chopina na przeprowadzkę czekała od czerwca. Do przeprowadzenia tej skomplikowanej operacji logistycznej zaangażowali się nie tylko pracownicy i nauczyciele szkoły, ale także rodzice, uczniowie oraz specjalistyczne firmy.

Przewiezione zostały wszystkie instrumenty muzyczne, wyposażenie klas oraz biur. Szkołę wsparli też żołnierze z 34. Śląskiego Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Górniki.

W ramach prac termomodernizacyjnych budynki szkolne zostaną ocieplone, wymieniona zostanie też stolarka okienna i drzwiowa. Kapitalny remont przejdą też wnętrza szkoły, gdzie wymieniona zostanie m.in. instalacja elektryczna.

Remont „muzycznej” potrwa do końca czerwca 2019 r.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: arch. OSM

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.