Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
08 grudnia 2019, Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Dzięki oszczędnościom zwiększamy zakres przebudowy czterech dróg

Zakres przewidzianych prac w ramach przebudowy ulic Mochnackiego, Małachowskiego, Reptowskiej i Musialika zostanie zwiększony. Łącznie dodatkowe prace będą kosztować ponad 760 tysięcy zł. To efekt oszczędności związanych z realizowanymi inwestycjami drogowymi przez Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu.

Świąteczne dekoracje i iluminacje już rozbłysły

Dekoracje i iluminacje, które przypominają nam o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia, mieszkańcy Bytomia już mogą podziwiać. Na Rynku pojawiła się choinka, a świetlne dekoracje widoczne są na głównych ulicach naszego miasta, jak: Strzelców Bytomskich, Wrocławskiej, Świętochłowickiej czy Chorzowskiej.

Prezydent Mariusz Wołosz zaprasza mieszkańców na spotkania

Znane są terminy kolejnych spotkań prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami Bytomia. W najbliższym czasie o problemach swoich dzielnic będą mogli porozmawiać mieszkańcy: Osiedla Ziętka, Śródmieścia, Stolarzowic, Karbia i Rozbarku.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Przemarsz górników z okazji Barbórki

Przemarsz górników z okazji Barbórki Data publikacji: 2 grudnia 2019Już w najbliższą środę, 4 grudnia będziemy obchodzić tradycyjne święto górnicze – Barbórkę. Z tej okazji górnicy oraz pracownicy kopalni KWK Bobrek-Piekary „Ruch Bobrek” wezmą udział w przemarszu ulicami miasta spod budynku dyrekcji kopalni do kościoła pw. Świętej Rodziny.

Przemarsz rozpocznie się o 9.10 od zbiórki pod dyrekcją KWK Bobrek-Piekary „Ruch Bobrek” przy ul. Konstytucji 76. Dziesięć minut później, o 9.20 górnicy, pracownicy kopalni oraz mieszkańcy wyruszą ul. Konstytucji w stronę kościoła pw. Świętej Rodziny w Bobrku.

W związku z przemarszem górników z okazji Barbórki na ul. Konstytucji mogą wystąpić okresowe utrudnienia w ruchu kołowym między godziną 9.10 a 9.50. Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.