Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 listopada 2019, Albert, Janusz, Konrad

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

#BO_Bytom: znamy zwycięskie projekty Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego

61 projektów, 26 tys. 965 ważnych głosów, z czego 22,5 tys. głosów oddanych w głosowaniu internetowym, a blisko 4,5 tys. – tradycyjnie, poprzez karty do głosowania. Bezapelacyjnym zwycięzcą tegorocznej edycji Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego jest projekt #BO Rozbark.

Prezydent Mariusz Wołosz zaprasza mieszkańców na spotkania

Znane są terminy kolejnych spotkań prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami Bytomia. W najbliższym czasie o problemach swoich dzielnic będą mogli porozmawiać mieszkańcy: Osiedla Ziętka, Śródmieścia, Stolarzowic, Karbia i Rozbarku.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Przekształcenie Użytkowania Wieczystego

7 marca 2019

Informacja Prezydenta Bytomia dla użytkowników i współużytkowników wieczystych gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe

Z dniem 1 stycznia 2019 r. prawo użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe przekształciło się automatycznie w prawo własności tych gruntów. Zmiana ta dotyczy zarówno budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych jak i mieszkań w kamienicach.

ZOBACZ WIĘCEJ
25 stycznia 2019

Informacje dotyczące Przekształcenia Użytkowania Wieczystego

Z dniem 1 stycznia 2019 r. prawo użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe przekształciło się automatycznie w prawo własności tych gruntów.

ZOBACZ WIĘCEJ
25 stycznia 2019

Koniec z użytkowaniem wieczystym. Z mocy ustawy ulegnie przekształceniu w prawo własności

Masz mieszkanie lub dom na działce oddanej w użytkowanie wieczyste przez gminę czy Skarb Państwa? Jeśli tak, to od 1 stycznia 2019 roku z automatu, bez żadnych wniosków czy dokumentów zostaniesz właścicielem swojego gruntu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.