Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 maja 2019, Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytom potrzebuje reprezentacyjnego Śródmieścia. Ogłasza nabór na nowe pomysły do GPR

27 maja ruszy nabór uzupełniających przedsięwzięć rewitalizacyjnych do Gminnego Programu Rewitalizacji - zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Bytomia Mariusz Wołosz. Tym razem mają one być skoncentrowane w centrum Bytomia.

15 lat w UE. Jak zmienił się Bytom?

Ponad 900 mln zł pozyskał Bytom w ciągu 15 lat obecności w Unii Europejskiej. Film pokrótce prezentujący unijne inwestycje zaprezentowano wczoraj w Teatrze Rozbark podczas wręczenia Bytomskich Nagród Europejskich. 

Monitoring GPR. W jakim kierunku powinny pójść zmiany?

Śródmieście powinno być wizytówką miasta i tam należy zintensyfikować działania rewitalizacyjne - wynika z raportu monitoringu Gminnego Programu Rewitalizacji. Po dwóch latach od przyjęcia GPR-u miasto sprawdza, czy założone wcześniej cele odnowy były właściwe i czy przynoszą one spodziewane efekty.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Przekształcenie Użytkowania Wieczystego

7 marca 2019

Informacja Prezydenta Bytomia dla użytkowników i współużytkowników wieczystych gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe

Z dniem 1 stycznia 2019 r. prawo użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe przekształciło się automatycznie w prawo własności tych gruntów. Zmiana ta dotyczy zarówno budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych jak i mieszkań w kamienicach.

ZOBACZ WIĘCEJ
25 stycznia 2019

Informacje dotyczące Przekształcenia Użytkowania Wieczystego

Z dniem 1 stycznia 2019 r. prawo użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe przekształciło się automatycznie w prawo własności tych gruntów.

ZOBACZ WIĘCEJ
25 stycznia 2019

Koniec z użytkowaniem wieczystym. Z mocy ustawy ulegnie przekształceniu w prawo własności

Masz mieszkanie lub dom na działce oddanej w użytkowanie wieczyste przez gminę czy Skarb Państwa? Jeśli tak, to od 1 stycznia 2019 roku z automatu, bez żadnych wniosków czy dokumentów zostaniesz właścicielem swojego gruntu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.