Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 marca 2019, Gabriel, Marek, Gabor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Przegrana Szombierek

Przegrana Szombierek Data publikacji: 8 kwietnia 2018Drugą porażkę z rzędu odnowili „Zieloni”. W rozegranym dziś spotkaniu Haiz IV ligi nie dali rady niepokonanej od dziewięciu spotkań Przemszy Siewierz.

Wynik meczu został ustalony już w 9. minucie. Po dużym zamieszaniu w polu karnym Szombierek bramkę po rykoszecie strzelił Niesyta. Pomimo bardzo ambitnej gry i ogromnej waleczności podopiecznych Radosława Osadnika nie udało się gospodarzą odwrócić losów spotkania. Zabrakło dziś przede wszystkim szczęścia. Szombierki Bytom spadły z pozycji lidera i do prowadzącego Ruchu Radzionków tracą dwa punkty.

Najbliższy mecz u siebie zawodnicy z Szombierek rozegrają już za dwa tygodnie. Ich przeciwnikiem będzie MKS Myszków.

Szombierki Bytom 0:1 Przemsza Siewierz

Szombierki Bytom: Fościak – Cieszyński (73. Bomba), Cybul, Rybak, Stefaniak (71. Terbalyan) – Cichecki, Szombierski, Gwiaździński, Zając (60. Morys) – Jarnot, Sawicki (75. Krzykawski).
Przemsza Siewierz: Borecki – Tora, Świerczyński, Kapias, Ząbek – Niesyto (83. Pająk), Pietrycha (75. Tutaj), Fredyk (90+2. Wlaź), Gielza (80. Setlak), Ból - Burczyk.

Galeria zdjęć:Autor:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.