Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
31 października 2020, Łukasza, Urbana, Augusta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy
Dzieci i Uczniowie
bytomskich szkół i przedszkoli

Dwa przedszkola zamknięte z powodu koronawirusa

Dwa przedszkola zamknięte z powodu koronawirusa Data publikacji: 13 października 2020U jednego z pracowników Przedszkola Miejskiego nr 20 w Bytomiu potwierdzono zakażenie koronawirusem. Po przeprowadzeniu wywiadu epidemiologicznego, Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bytomiu wydał zalecenie zamknięcia placówki do 18 października. Do końca tygodnia zajęcia nie będą się odbywać również  w Przedzkolu Miejskim nr 12.

Z Przedszkola Miejskiego nr 20 na kwarantannę trafiło 117 dzieci z 7 przedszkolnych grup wraz z rodzinami oraz 7 pracowników przedszkola. Kwarantanna ma potrwać do 18 października.

W tym czasie zajęcia stacjonarne nie będą się odbywały. W najbliższych dniach pomieszczenia przedszkola zostaną zdezynfekowane tak, aby dzieci i personel placówki mogli bezpiecznie powrócić do przedszkola po zakończeniu kwarantanny.

Autor: Małgorzata Węgiel-Wnuk

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.