Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
12 lipca 2020, Jan, Wera, Brunon

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Opłaty można uregulować przez internet!

Uwaga mieszkańcy! Opłatę komunikacyjną, przekształceniową, za wieczyste użytkowanie, a także podatki od środków transportowych czy nieruchomości można zapłacić przez internet bez dodatkowych opłat i prowizji. Więcej TUTAJ

Przedsiębiorcy a rynki zagraniczne

Przedsiębiorcy a rynki zagraniczne Data publikacji: 29 listopada 2019Ok. 40 przedsiębiorców z Bytomia wzięło udział w seminarium "Wsparcie rozwojowe i finansowe dla małych i średnich przedsiębiorstw". To kolejne, organizowane przez Urząd Miejski, spotkanie przybliżające właścicielom firm możliwości pozyskiwania pieniędzy na rozwój.

Tym razem eksperci podpowiadali, jak wejść na rynki zagraniczne w ramach projektu Enterprise Europe Network, jakie branże i na jakich warunkach mogą skorzystać z ulgi badawczo rozwojowej, a także, gdzie warto udać się na szkolenia.

Założeniem organizowania cyklicznych spotkań dla przedsiębiorców jest stworzenie im możliwości rozmów z ekspertami w jednym miejscu na różne tematy, a także nawiązywania kontaktów.

Poprzednie seminarium, organizowane przez Urząd Miejski w Bytomiu, odbyło się w maju tego roku i  kierowane było do początkujących biznesmenów. Mogli dowiedzieć się m.in. jak pozyskać fundusze unijne na założenie działalności gospodarczej.


Galeria zdjęć:Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: UM w Bytomiu, fot. H. Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.