Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
08 grudnia 2019, Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Przedsiębiorcy a rynki zagraniczne

Przedsiębiorcy a rynki zagraniczne Data publikacji: 29 listopada 2019Ok. 40 przedsiębiorców z Bytomia wzięło udział w seminarium "Wsparcie rozwojowe i finansowe dla małych i średnich przedsiębiorstw". To kolejne, organizowane przez Urząd Miejski, spotkanie przybliżające właścicielom firm możliwości pozyskiwania pieniędzy na rozwój.

Tym razem eksperci podpowiadali, jak wejść na rynki zagraniczne w ramach projektu Enterprise Europe Network, jakie branże i na jakich warunkach mogą skorzystać z ulgi badawczo rozwojowej, a także, gdzie warto udać się na szkolenia.

Założeniem organizowania cyklicznych spotkań dla przedsiębiorców jest stworzenie im możliwości rozmów z ekspertami w jednym miejscu na różne tematy, a także nawiązywania kontaktów.

Poprzednie seminarium, organizowane przez Urząd Miejski w Bytomiu, odbyło się w maju tego roku i  kierowane było do początkujących biznesmenów. Mogli dowiedzieć się m.in. jak pozyskać fundusze unijne na założenie działalności gospodarczej.


Galeria zdjęć:Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: UM w Bytomiu, fot. H. Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.