Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Przebudowa budynku przy ul. Katowickiej 58 na mieszkania zastępcze

Data publikacji: 24 stycznia 2014Lokalizacja inwestycji
ul. Katowicka 58

Wartość inwestycji
budżet miasta 1,69 mln zł. 

Okres realizacji inwestycji
2008-2009 r.

Cel inwestycji

Czasowe zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych społeczeństwa miasta, w związku z utratą miejsca zamieszkania w wyniku zdarzeń losowych

Planowany zakres rzeczowy inwestycji

Przebudowa budynku o funkcji mieszkalnej, obejmująca wykonanie: robót dekarskich, docieplenia elewacji od podwórza, remontu schodów, instalacji wewnętrznych, prac budowlanych wewnątrz budynku, elewacji frontowej.

 Przebieg realizacji inwestycji

W ramach prac wykonano: prace elewacyjne frontu i termomodernizacyjne od strony podwórza, prace wykończeniowe w 13 lokalach oraz  zaadaptowano jeden lokal dla osoby niepełnosprawnej. Ponadto wykonano rozdzielenie instalacji deszczowej, sanitarnej i drenażowej, a także instalację elektryczną i c.o. mieszkań.Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.