Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
04 czerwca 2020, Helga, Karol, Franciszek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Prezydent nagrodził nauczycieli

Prezydent nagrodził nauczycieli Data publikacji: 8 października 2019Najlepsi bytomscy nauczyciele odebrali z rąk prezydenta Mariusza Wołosza, nagrody za swoją pracę. Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się dziś /8 października/ w Teatrze Rozbark .

W gronie uhonorowanych Nagrodą Prezydenta Bytomia znalazło się kilkudziesięciu pedagogów, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami dydaktycznymi, inicjowali wydarzenia kulturalne czy sportowe oraz wprowadzali nowatorskie metody nauczania.

Prezydent Mariusz Wołosz podziękował nauczycielom za poświęcenie i wkład w rozwój młodego pokolenia, złożył życzenia wytrwałości i dalszych sukcesów zawodowych. W miejskich obchodach Dnia Edukacji Narodowej wzięli udział m.in. bytomscy radni oraz przedstawiciele Kuratorium Oświaty.

Imprezę uświetnił występ młodych artystów szlifujących swoje talenty w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: archiwum UM Bytom, fot. Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.