Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 marca 2019, Gabriel, Marek, Gabor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Poszukiwani zawodowi kierowcy

Poszukiwani zawodowi kierowcy Data publikacji: 8 stycznia 2019Mosolf - firma zajmującą się logistyką samochodową, poszukuje w naszym mieście kierowców ciężarówek do pracy w Niemczech. Współpracę z zagranicznym przedsiębiorcą nawiązał Powiatowy Urząd Pracy.

W listopadzie ubiegłego roku nawiązaliśmy kontakt z niemiecką firmą, która zwróciła się do nas z prośbą o rozpropagowanie swojej oferty zatrudnienia wśród bytomian poszukujących pracy
- mówi Katarzyna Freus-Kociok z działu pośrednictwa pracy i poradnictwa zawodowego PUP w Bytomiu.

Mosolf jest jedną z wiodących firm na rynku europejskim zajmujących się transportem nowych i używanych aut. Warto wspomnieć, że z Mosolfem powiązana jest Mostva - centrum logistyczne i produkcyjne otwarte w ubiegłym roku przy ul. Węglowej.

Choć Mosolf poszukuje przede wszystkim kierowców posiadających prawo jazdy kat. C+E oraz świadectwo kwalifikacji zawodowej 95, zgłaszać się mogą również zainteresowani, którzy nie posiadają wszystkich niezbędnych uprawnień.

W zależności od ilości chętnych, planujemy zorganizować wkrótce na terenie Mostvy, giełdę pracy z udziałem zagranicznego pracodawcy, który przedstawi szczegóły dotyczące zatrudnienia oraz przybliży możliwości uzyskania koniecznych kwalifikacji - mówi Katarzyna Freus- Kociok.

Osoby zainteresowane ofertą mogą kontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy w Bytomiu pod nr tel.: 32 281 33 07 lub osobiście w siedzibie urzędu przy ul. Łagiewnickiej 15, pokój nr 56. Dokumenty aplikacyjne przygotowane w języku polskim, angielskim lub niemieckim należy wysłać na adres: kamila.tarnowska@mosolf.de.

Treść oferty

Autor: AK
Zdjęcia: www.mosolf.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.