Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 stycznia 2020, Felicja, Rafal, Tymoteusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwa nabór wniosków PONE

Od 5 sierpnia trwa nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany pieców węglowych oraz montażu odnawialnych źródeł energii na rok 2019/2020 w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Bytom.

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

PONE

21 sierpnia 2019

Przewodnik dla uczestników Programu Ograniczenia Niskiej Emisji

Pięć etapów sprawnej realizacji inwestycji w Programie Ograniczenia Niskiej Emisji dla Gminy Bytom

ZOBACZ WIĘCEJ
30 sierpnia 2019

Spotkanie Dostawców i Wykonawców 7 września

Spotkanie informacyjne dla mieszkańców Bytomia, którzy planują wymianę kotła i chcą skorzystać z dofinansowania w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji.

ZOBACZ WIĘCEJ
13 sierpnia 2019

Weryfikacja złożonych wniosków na dofinansowanie w ramach PONE

Weryfikacja złożonych wniosków na dofinansowanie do wymiany pieców węglowych oraz montażu odnawialnych źródeł energii na rok 2019/2020 w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Bytom.

ZOBACZ WIĘCEJ
12 sierpnia 2019

Nabór wykonawców do realizacji Programu Ograniczenia Niskiej Emisji

Urząd Miejski w Bytomiu wraz z Operatorem zaprasza do składania ofert przez Wykonawców chcących świadczyć swoje usługi w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla Gminy Bytom.

ZOBACZ WIĘCEJ
7 sierpnia 2019

Ruszył nabór wniosków na PONE

Rozpoczął się nabór wniosków o dofinansowanie na zmianę ogrzewania. Od dziś (5 sierpnia) w Urzędzie Miejskim (pokój 213) dyżuruje Łukasz Bystrzanowski z firmy EKOSKAN - operator PONE. Przyjmuje dokumenty i odpowiada na pytania. Już pojawili się pierwsi zainteresowani.

ZOBACZ WIĘCEJ
7 sierpnia 2019

Od 5 sierpnia nabór wniosków PONE

Nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany pieców węglowych oraz montażu odnawialnych źródeł energii na rok 2019/2020 w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Bytom.

ZOBACZ WIĘCEJ

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.