Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 stycznia 2020, Tatiana, Pawel, Milosz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Polonia Bytom poznała rywala w Pucharze Polski

Polonia Bytom poznała rywala w Pucharze Polski Data publikacji: 12 sierpnia 2019Czarni Kozłowa Góra to pierwszy pucharowy rywal Niebiesko-Czerwonych w sezonie 2019/20. Mecz zostanie rozegrany w środę, 14 sierpnia.

Czarni Kozłowa Góra to beniaminek bytomsko-zabrzańskiej grupy klasy okręgowej. W poprzednim sezonie triumfowali w rozgrywkach bytomskiej klasy A, gromadząc w 30. kolejkach 72. punkty i wyprzedzając o cztery punkty Unię Strzybnica.

Warto również dodać, że w najbliższą sobotę, 17 sierpnia o 17.00 na stadionie przy Frycza-Modrzewskiego podopieczni Kamila Rakoczego zagrają w ramach rozgrywek III ligi z MKS-em Kluczbork. To będzie ważny mecz dla Niebiesko-Czerwonych, którzy w dwóch dotychczasowych spotkaniach doznali porażek.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: BS Polonia Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.