Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 lipca 2020, Henryk, Wlodzimierz, Brunon

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy
Dzieci i Uczniowie
bytomskich szkół i przedszkoli

Podwórko talentów postanie w Bytomiu

Podwórko talentów postanie w Bytomiu Data publikacji: 27 czerwca 2020Ogromny sukces uczniów, rodziców, nauczycieli i całej społeczności skupionej wokół Szkoły Podstawowej nr 46 w Bytomiu. W konkursie "Podwórka Talentów NIVEA" szkoła zajęła 2. miejsce w całej Polsce i w nagrodę na jej terenie powstanie wyjątkowy plac zabaw.

W tegorocznej edycji konkursu wystartowały trzy bytomskie szkoły: Szkoła Podstawowa nr 37, Szkoła Podstawowa nr 26 oraz Szkoła Podstawowa nr 46. Tej ostatniej udało się zająć drugie miejsce i tym samym to właśnie tam powstanie niezwykłe podwórko talentów. Miejsce łączące naukę z zabawą, dzięki specjalnie zaprojektowanym, nowoczesnym sprzętom, będzie rozwijało talenty dzieci w trzech obszarach: naukowym, artystycznym i sportowym.

Jak mówią koordynatorzy głosowania w SP nr 46 Ewa Wiśniewska i Ireneusz Krzyszkowski - Mamy piękny koniec roku szkolnego. Cieszmy się Razem, a za kilka miesięcy bawmy się Razem na Podwórku T@lentów Nivea.

Autor:
Zdjęcia: nivea.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.