Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 marca 2019, Gabriel, Marek, Gabor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Plenerowe lodowisko otwarte

Plenerowe lodowisko otwarte Data publikacji: 27 grudnia 2018Dobra informacja dla miłośników jazdy na łyżwach. Plenerowe lodowisko na pl. Sobieskiego jest już otwarte. Godzina na tafli kosztuje tylko 3 zł.

Podobnie jak w ubiegłym roku mieszkańcy będą mogli korzystać ze sztucznego lodowiska o wymiarach 20 na 40 metrów. Zasady funkcjonowania ślizgawki w nowym sezonie są podobne do tych z lat ubiegłych.

Również ceny nie uległy zmianom. Ślizgawka będzie ogólnodostępna od poniedziałku do piątku od 16.00 do 20.00 (ostatnie wejście) oraz w soboty, niedziele i święta od 9.00 do 14.00 oraz od 16.00 do 20.00.

Na tych, którzy nie mają swojego sprzętu, czeka wypożyczalnia łyżew (4 zł za godzinę) oraz szlifiernia (7 zł od naostrzonej pary łyżew).

Bieżących informacji związanych z plenerową ślizgawką można szukać na FB Lodowisko Otwarte Bytom, pl. Sobieskiego.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: FB Lodowisko Otwarte Bytom pl.Sobieskiego

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.