Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Planner NGO

By dowiedzieć się jakie działania podejmują funkcjonujące w naszym mieście organizacje non profit nie trzeba już odwiedzać szeregu stron i profili. Wystarczy wejść w Planner NGO- elektroniczny kalendarz imprez i wydarzeń.

Planner prowadzony jest przy użyciu kalendarza Google i może zostać umieszczony na dowolnej stronie internetowej. By to zrobić, należy skopiować specjalny kod.

Jeśli prowadzisz organizację i chcesz dodać wydarzenie lub masz swój kalendarz, który chcesz dołączyć, wyślij informację na: planner.ngo@gmail.com.

Więcej informacji w regulaminie
 
 

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.