Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 marca 2019, Boguslaw, Katarzyna, Oktawian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Piłkarze wodni powalczą o Puchar Niepodległości

Piłkarze wodni powalczą o Puchar Niepodległości Data publikacji: 29 października 2018Polskie i ukraińskie zespoły wezmą udział w XXI Międzynarodowym Turnieju o Puchar Niepodległości, który rozegrany zostanie na Pływalni Krytej przy ul. Parkowej 1 w Bytomiu. Turniej jest jedną z imprez towarzyszących wydarzeniom związanym z obchodami 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Impreza, w której swoje umiejętności zaprezentują młodzicy odbędzie się od 2 do 4 listopada na miejskiej pływalni. Powalczą w niej o trofeum  - Puchar Niepodległości - zespołu: WTS Polonia Bytom /gospodarz imprezy/, UKS Neptun Łódź oraz dwie drużyny z Ukrainy – KWWS Aquapark Lwów oraz LSS Lwów.

Turniej rozpocznie się 2 listopada o 17.00 meczem Polonii Bytom z KWWS Aquapark Lwów. W tym samym dniu /godz. 18.00/ zmierzy się UKS Neptun Łódź z LSS Lwów. Kolejne mecze rozegrane zostaną w sobotę i niedzielę /3-4 listopada/.

Szczegóły na załączonym plakacie.
TN18_Bytom_Plakat.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.