Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Piłka ręczna

Data publikacji: 12 grudnia 2013MIEJSCE

Zajęcia drużyn odbywają się w różnych miejscach: na hali OSiR przy ul. Strzelców Bytomskich 131 w Bytomiu ,na nowej hali "Na Skarpie"w Bytomiu - Szombierkach,na salach gimnastycznych Zespołu Szkół Mechaniczno-Samochodowych w Bytomiu pl.Jana III Sobieskiego 1 oraz gimnazjum nr.9 w Łagiewnikach.

HISTORIA

W ramach UKS MOSM Bytom istniejemy od 2004r. wcześniej drużyna grała w barwach w Ruchu Radzionków. 0d chwili powstania MOSM-u trenerzy i ówczesny prezes Ruchu Radzionków Paweł Bomba powołali UKS Ruch Radzionków pod szyldem którego grupy młodzieżowe grały do roku 2004.W klubie Ruch Radzionków była drużyna seniorów do której przekazywano młodzież kończącąwiek juniora i w ten sposób cykl był zamknięty.W 2004r. Klub Ruch Radzionków po likwidacji Kopalni Powstańców Sląskich i pozbyciu się hali na rzecz miasta postanowił stać się klubem jednosekcyjnym i przekazać drużyny młodzieżowe do UKS MOSM Bytom i tak istniejemy do chwili obecnej.

KONTAKT

Andrzej Ścierko 501 237 568.

 


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.