Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 września 2020, Aurelia, Wladyslaw, Kamil

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Pierwszy tegoroczny sukces już na koncie Górnika Bytom

Pierwszy tegoroczny sukces już na koncie Górnika Bytom Data publikacji: 14 stycznia 2020Utytułowana tenisistka Magdalena Fręch, która zdecydowała się reprezentować barwy Górnika Bytom już odniosła w tym roku pierwszy sukces na kortach. W australijskim Bendigo nasza tenisistka wygrała turniej ITF na kortach twardych z pulą nagród 25 tys. dolarów, a już wkrótce weźmie udział w kwalifikacjach do wielkoszlemowego Australian Open.

Warto dodać, że oprócz Magdaleny Fręch, dla której zwycięstwo w Bendigo było czwartym tytułem w zawodach tej rangi, Górnik Bytom w turnieju juniorów Australian Open będzie reprezentował Mikołaj Lorens.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: KS Górnik Bytom/Fanpage Magdalena Fręch

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.