Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 marca 2019, Gabriel, Marek, Gabor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Piątkowy mecz z GKS Tychy przeniesiony

Piątkowy mecz z GKS Tychy przeniesiony Data publikacji: 10 stycznia 2019Jutrzejszy, 11 stycznia mecz pomiędzy Węglokoksem Kraj Polonia Bytom a GKS Tychy odbędzie się na lodowisku w Tychach. Mecz rozpocznie się o 18.00.

Mecz został przeniesiony ze względu na zalegający na dachu lodowiska przy ul. Pułaskiego śnieg, co wiązało się z koniecznością wyłączenia obiektu z użytkowania.

Piątkowy mecz w Tychach odbędzie się bez udziału kibiców z Bytomia.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.