Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

E- rekrutacja do przedszkola

Ważna informacja dla rodziców. 11 marca rusza elektroniczna rekrutacja do przedszkoli. W tym roku w 41 miejskich przedszkolach na dzieci czeka ponad 4,5 tysiąca miejsc.

Pasowanie na ucznia

Data publikacji: 5 października 2018Dzisiaj, podczas uroczystego pasowania na ucznia, Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Bytomiu przyjął do swojego grona nowych adeptów zawodów rzemieślniczych takich jakm.in.  fotograf, piekarz, fryzjer czy stolarz.  

Bardzo się cieszę, że tak wielu z Was zdecydowało się rozpocząć naukę zawodu rzemieślnika. Obecna sytuacja rynkowa sprawia, że wyuczony zawód pozwoli Wam szybko rozpocząć pracę, a być może również otworzyć własną działalność gospodarczą - czego Wam gorąco życzę – mówił w czasie uroczystości Damian Bartyla, prezydent Bytomia.

Podczas pasowania na ucznia, którego zgodnie z wieloletnią tradycją dokonał Starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Bytomiu, wręczono również dyplomy i nagrody dla wyróżniających się uczniów III klas, którzy osiągają sukcesy w nauce.  

Galeria zdjęć:Autor: ww
Zdjęcia: Hubert Klimek-UM BYTOM

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.