Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 marca 2019, Boguslaw, Katarzyna, Oktawian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Data publikacji: 30 stycznia 2014Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Rozwijająca się infrastruktura sportowa Bytomia pozwala aktywnie spędzić wolne chwile na nowych salach i na wielofunkcyjnych boiskach, a czas trenerów poświęcony młodzieży nie raz już zaowocował wyłowieniem talentów przyszłych sportowych gwiazd, które reprezentują nasz kraj na międzynarodowych arenach.

Jeśli kierujesz się dewizą: „W zdrowym ciele, zdrowy duch”, skorzystaj ze sportowej oferty Bytomia. Dla miłośników zimowych szaleństw doskonałym miejscem aktywnej rozrywki jest całoroczne centrum narciarskie Dolomity Sportowa Dolina w Bytomiu – Suchej Górze, dla zapalonych łyżwiarzy do dyspozycji jest lodowisko sztuczne, a w okresie zimowym - lodowisko na pl. Jana III Sobieskiego. W lecie czekają korty tenisowe, odkryta pływalnia oraz wielofunkcyjne boiska sportowe, zaś przez cały rok hala "Na Skarpie" w Bytomiu - Szombierkach.

ZAPRASZAMY NA NASZE OBIEKTY I IMPREZY!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu
ul. Parkowa 1
41-902 Bytom

tel.: 32 281 27 70
fax: 32 720 65 75

                  


Autor:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.