Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Zostań mistrzem segregacji

Zgodnie z zasadami segregacji odpadów komunalnych określonych w rozporządzeniu Ministra Środowiska z  29 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów - odpady zbierane są w pięciu pojemnikach.

Oni segregują na piątkę!

Oni segregują na piątkę! Data publikacji: 6 maja 2016Nagrywali filmy, pstrykali zdjęcia, przygotowywali prezentacje, a wszystko to w proekologicznym duchu. Znamy już wyniki konkursu Pokaż jak segregujesz odpady organizowanego przez Urząd Miejski w Bytomiu.

Przypomnijmy, że zadaniem uczestników konkursu było wykonanie zdjęć lub krótkich nagrań video, na których przedstawiali, jak segregują odpady w swoim otoczeniu. Pierwszą nagrodę otrzymał film przygotowany przez Joannę, Malwinę i Cezarego Wilków (zobacz film)

Drugie miejsce jury przyznało Annie Piotrowicz i Sandrze Zorychcie, których film został wysoko oceniony m.in. pod względem kreatywności, wykorzystania przestrzeni przeznaczonej do gromadzenia odpadów czy właściwego oznakowania pojemników (zobacz film).

Trzecią nagrodę odbierze Oskar Kucharski, który jest autorem prezentacji o prawidłowej segregacji odpadów (zobacz prezentację).W nagrodę laureaci otrzymali bony do zrealizowania w CH Agora.

Komisja konkursowa wyróżniła również Przedszkole Miejskie nr 5 za  film „Śmieciu precz!”

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: T. Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.