Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 sierpinia 2019, Maria, Sandra, Ireneusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

ZBM i TBS łączą siły. Co to oznacza dla mieszkańców?

Zwiększenie potencjału inwestycyjnego, usprawnienie administracji, a co za tym idzie zmniejszenie jej kosztów, a także oszczędności związane z racjonalizacją kosztów obsługi prawnej, finansowej i zarządzania nieruchomościami. To tylko niektóre korzyści wynikające z połączenia ZBM-u i TBS-u w jedną spółkę.

Bytom uśmiecha się do Ciebie

Bytomskie koszulki  i torby zdobił już m.in. zabytkowy tramwaj, bytomski lew i smok. Teraz czas na odrobinę ekstrawagancji i zupełnie nowy look. W Biurze Promocji Bytomia są już do kupienia nowe wzory gadżetów promocyjnych.

BO Bytom! BO - mamy 4 mln zł.

Rusza Bytomski Budżet Obywatelski. Po kilku latach przerwy mieszkańcy ponownie będą mogli zdecydować na co przeznaczyć część miejskich pieniędzy. Na ten cel zagwarantowano aż 4 mln zł. Nabór wniosków potrwa od 15 lipca do 10 września.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Odkryj pl. Kościuszki

Odkryj pl. Kościuszki Data publikacji: 7 sierpnia 2019Po uporządkowaniu Zaułka, najstarszej ulicy w Śródmieściu, przyszedł czas na kolejną lokalizację. Już w piątek, 9 sierpnia bytomscy społecznicy zapraszają do odkrywania pl. Kościuszki. Zbiórka o 16.00 przy  ul. Dworcowej obok Świetlika.

Choć każdy z nas działa w innym obszarze, wszystkim nam zależy na Bytomiu, utożsamiamy się z tym miastem i chcemy, by dobrze się tu żyło. Angażując się w tę akcję chcemy nie tylko pokazać piękno zakamarków naszego miasta, ale też zachęcić innych, by zadbali o przestrzeń wokół siebie - mówiła po pierwszej udanej akcji w Zaułku Halina Bieda, radna Sejmiku Województwa Śląskiego.

Po piątkowej akcji na uczestników, którzy wezmą udział w sprzątaniu pl. Kościuszki, czekać będzie relaks w Galerii na Poziomie. Akcję wspiera Miejski Zarząd Zieleni i Gospodarki Komunalnej, który udostępni worki, narzędzia i sadzonki.
sprzątanie kościuszki.jpg

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.