Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 stycznia 2020, Tatiana, Pawel, Milosz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wydział Teatru Tańca AST nie zniknie z Bytomia. Rekrutacja wznowiona!

Senat Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie – po dokonanych zmianach personalnych oraz rozpoczęciu zmian programowych na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu – podjął uchwałę o wznowieniu rekrutacji na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu.

Rewitalizacja Bytomia trwa: umowa na renowację budynku MDK nr 1 podpisana

Zabytkowy budynek Młodzieżowego Domu Kultury odzyska dawny blask. 21 stycznia zastępca prezydenta Bytomia Michał Bieda podpisał umowę na renowację kamienicy przy ul. Powstańców Warszawskich 12.

Spotkaj się z prezydentem i porozmawiaj o mieście

Znane są kolejne terminy spotkań prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami. Bytomianie mogą porozmawiać o sprawach dotyczących miasta, zgłosić uwagi, poprosić o pomoc w rozwiązaniu jakiegoś problemu.

Bytom uśmiecha się do Ciebie z nowych gadżetów!

Kubki, czarne, płócienne torby na zakupy i nowe magnesy na lodówkę można kupić w Biurze Promocji Bytomia (Rynek 7).

Nie stój w kolejce. Zapłać przez internet

Aby uniknąć stania w kolejkach, klienci Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu mogą opłaty komunikacyjne regulować również przez internet. Opłaty można wnosić na rachunek bankowy: Urząd Miejski w Bytomiu, Getin Noble Bank S.A. Oddział Bytom - 83 1560 1049 0000 9030 0005 1440.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Odkryj pl. Kościuszki

Odkryj pl. Kościuszki Data publikacji: 7 sierpnia 2019Po uporządkowaniu Zaułka, najstarszej ulicy w Śródmieściu, przyszedł czas na kolejną lokalizację. Już w piątek, 9 sierpnia bytomscy społecznicy zapraszają do odkrywania pl. Kościuszki. Zbiórka o 16.00 przy  ul. Dworcowej obok Świetlika.

Choć każdy z nas działa w innym obszarze, wszystkim nam zależy na Bytomiu, utożsamiamy się z tym miastem i chcemy, by dobrze się tu żyło. Angażując się w tę akcję chcemy nie tylko pokazać piękno zakamarków naszego miasta, ale też zachęcić innych, by zadbali o przestrzeń wokół siebie - mówiła po pierwszej udanej akcji w Zaułku Halina Bieda, radna Sejmiku Województwa Śląskiego.

Po piątkowej akcji na uczestników, którzy wezmą udział w sprzątaniu pl. Kościuszki, czekać będzie relaks w Galerii na Poziomie. Akcję wspiera Miejski Zarząd Zieleni i Gospodarki Komunalnej, który udostępni worki, narzędzia i sadzonki.
sprzątanie kościuszki.jpg

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.