Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 marca 2019, Gabriel, Marek, Gabor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

E- rekrutacja do przedszkola

Ważna informacja dla rodziców. 11 marca rusza elektroniczna rekrutacja do przedszkoli. W tym roku w 41 miejskich przedszkolach na dzieci czeka ponad 4,5 tysiąca miejsc.

Oddaj swój głos i wesprzyj szkolne kluby gier planszowych

Oddaj swój głos i wesprzyj szkolne kluby gier planszowych Data publikacji: 8 stycznia 2019Szkolny Klub Gier Planszowych "Planszopernik" w SP nr 4 oraz Wysoka PION-tka Szkolny Klub Gier Planszowych w SP nr 5, walczą o nowe zestawy gier. Możemy im pomóc oddając swój głos w facebookowym plebiscycie.

W ramach akcji Pakiety noworoczne o nowe pozycje do swoich szkolnych zbiorów walczy kilkadziesiąt placówek z całego kraju. Wśród nich znalazły się dwa kluby gier planszowych z Bytomia. Kluby z największą liczbą głosów będą mogły wybrać pakiety przygotowane przez wydawców - partnerów akcji.

Liczy się każdy głos. Do dzieła!

https://www.facebook.com/events/375119389712306/permalink/375122506378661/

 

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.