Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lutego 2019, Romana, Izabela, Damian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz złożyć wniosek o dowód osobisty - przeczytaj!

Od 4 marca dowody osobiste zostaną wzbogacone w warstwę elektroniczną. Dzięki temu, nowe dowody będą mogły posłużyć nam jako podpis elektroniczny przy załatwianiu spraw urzędowych. Wdrożenie wiąże się niestety z utrudnieniami.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

O prawach pacjenta i nie tylko

O prawach pacjenta i nie tylko Data publikacji: 11 września 2018Starzenie się ludności jest jednym z najważniejszych wyzwań zdrowotnych i społeczno-politycznych najbliższych lat. Z tym tematem związane będzie pierwsze po wakacjach Spotkanie z ekspertem już w czwartek, 13 września w Biurze Promocji Bytomia.

Podczas spotkania poruszone zostaną kwestie związane z prawami i obowiązkami pacjenta, a także wsparciem dla osób, które opiekują się chorym w domu.

Czwartkowe spotkanie poprowadzi Elżbieta Synowiec, gerontolog, specjalizująca się w problematyce opieki nad osobami starszymi i zagadnieniach dotyczących praw pacjentów seniorów. Jest również aktywną członkinią Bytomskiej Rady Seniorów oraz organizacji IOGT, przeciwdziałającej patologiom społecznym i uzależnieniom.

Początek spotkania o 16.00 w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7.
 

Autor: AK
Zdjęcia: www.pixabay.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.