Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lutego 2019, Arnold, Konrad, Marceli

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Noworoczne spotkanie trzeciego sektora

Noworoczne spotkanie trzeciego sektora Data publikacji: 19 stycznia 2018Prezydent Damian Bartyla, zaprasza przedstawicieli trzeciego sektora na spotkanie noworoczne. Zaplanowano je na 26 stycznia w restauracji „Świetlik” Bytomskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej.

To spotkanie będzie także okazją do rozmowy m.in. o planach bytomskiego trzeciego sektora na ten rok – mówi Beata Michel, kierownik Biura Organizacji Pozarządowych. Spotkaniu towarzyszyć będą występy artystyczne.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wytypowanie po dwóch członków danej organizacji i potwierdzenie uczestnictwa do 25 stycznia Zgłoszenia należy przysyłać mailowo na adres: pozarządowe@um.bytom.pl. Można też zadzwonić: 32 388 33 47. Początek spotkania o 16.00.

Autor: AK
Zdjęcia: H.Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.