Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

E- rekrutacja do przedszkola

Ważna informacja dla rodziców. 11 marca rusza elektroniczna rekrutacja do przedszkoli. W tym roku w 41 miejskich przedszkolach na dzieci czeka ponad 4,5 tysiąca miejsc.

Ogłoszenia


Konkursy na dyrektorów szkół i przedszkoli 2018

Rządowy program pomocy uczniom w 2017 r. – „Wyprawka szkolna”

Konkursy na dyrektorów szkół i przedszkoli 2017

Rządowy program pomocy uczniom w 2016 r. - WYPRAWKA SZKOLNA

Konkursy na dyrektorów szkół i przedszkoli 2016
 

Rządowy program wspierania w 2015 roku organów prowadzących szkoły podstawowe i szkoły artystyczne realizujące kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej w obszarze rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży  "Książki naszych marzeń"

Dofinansowanie do wypoczynku letniego w roku szkolnym 2014/ 2015

 Prezydent Miasta Bytomia ogłasza nabór na stanowisko doradcy metodycznego działającego na terenie publicznych szkół i placówek oświatowych w obszarach: matematyka i język obcy nowożytny.

Uchwała Nr LIX/778/18 Rady Miejskiej w Bytomiu z dnia 22 stycznia 2018 r. w sprawie ustalenia trybu udzielania i rozliczania dotacji z budżetu miasta Bytomia dla niepublicznych przedszkoli, innych form wychowania przedszkolnego, szkół i placówek prowadzonych przez osoby prawne i fizyczne na terenie miasta Bytomia oraz trybu przeprowadzania kontroli prawidłowości ich pobrania i wykorzystania  – wraz z obowiązującymi drukami

Stawki dotacji na 2018 rok dla szkół i placówek niepublicznych, prowadzonych przez osoby fizyczne i prawne, dotowanych przez miasto Bytom w ramach zadań własnych gminy i powiatu, obliczone na podstawie części oświatowej subwencji ogólnej ustalonej dla miasta Bytomia na rok 2018 r. - zobacz załącznik

Informacja o podstawowych kwotach dotacji planowanych w Bytomiu na 2019 rok - na dzień 01.01.2019 r.

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.