Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 czerwca 2019, Albert, Laura, Adolf

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

"Niezapominajka" obchodziła 30-lecie istnienia

"Niezapominajka" obchodziła 30-lecie istnienia Data publikacji: 9 czerwca 2018Gry, zabawy, konkursy, dmuchańce oraz występy artystyczne dzieci i rodziców. Tak bawiły się dzisiaj, 9 czerwca przedszkolaki wraz z rodzicami podczas festynu z okazji 30-lecia Przedszkola Miejskiego nr 21 „Niezapominajka”.

Dziękuję wszystkim pracownikom przedszkola za codzienny trud i poświęcenie w rozwój przedszkola. Dzięki Waszej pracy dzieci czują się tutaj szczęśliwe i bezpieczne
– powiedziała Aneta Latacz, zastępca prezydenta Bytomia z okazji 30-lecia Przedszkola nr 21. Składam również podziękowania rodzicom, którzy aktywnie uczestniczą w życiu przedszkola, wspierając je i angażując się w jego rozwój – dodała Aneta Latacz.

Podczas dzisiejszej zabawy dzieci bawiły się na dmuchańcach, a także razem z rodzicami wzięły udział w grach z dawnych lat i występach artystycznych oraz mogły spróbować upieczonych słodkości.

Przypomnijmy, że Przedszkole nr 21 w Bytomiu powstało w 1987 roku z przeniesienia placówki z ul. Wrocławskiej na ul. Olimpijską.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.