Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Nie wyrzucaj - oddaj

Nie wyrzucaj - oddaj Data publikacji: 6 grudnia 2018Przymierzasz się do świątecznych porządków? Będziesz zaglądać w dawno nieotwierane zakamarki szaf i pawlaczy? Nie wyrzucaj dobrych rzeczy - przynieś je do Urzędu Miejskiego w Bytomiu.
 
Z założenia świąteczne porządki należą do tych gruntownych. Wówczas pozbywamy się wielu przedmiotów, których nie używaliśmy latami. Podczas zbiórki, którą organizuje wolontariuszka jednego z bytomskich domów pomocy społecznych zbierane będą tekstylia (np. koce, prześcieradła, ręczniki, firany, obrusy)odzież (także dziecięca) oraz obuwie. Zbierane będą też ozdoby świąteczne oraz maskotki i książki, które trafią na Oddział Onkologii w Zabrzu.

Dary można zostawiać od jutra /7 grudnia/ przy Punkcie Informacyjnym Urzędu Miejskiego w Bytomiu przy ul. Parkowej 2.

Autor: AK
Zdjęcia: www.pixabay.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.