Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
04 czerwca 2020, Helga, Karol, Franciszek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Nie ma nielegalnych odpadów na terenie bazy MZZiGK

Nie ma nielegalnych odpadów na terenie bazy MZZiGK Data publikacji: 9 października 2019Każde zgłoszenie dotyczące jednostek organizacyjnych podległych Urzędowi Miejskiemu w Bytomiu oraz firm świadczących usługi na rzecz miasta jest sprawdzane przez służby miejskie. Tak było również w przypadku zgłoszenia dotyczącego odpadów w bazie MZZGiK przy ul. Tarnogórskiej.

Wizja lokalna przeprowadzona w dniu 9 października przez pracowników Wydziału Inżynierii Środowiska Urzędu Miejskiego w Bytomiu nie potwierdziła składowania tzw. zmiotki z czyszczenia dróg i chodników. Na podstawie relacji pracowników MZZiGK ustalono jednoznacznie, że zmiotki są jedynie przeładowywane i przygotowywane do wywozu celem ich utylizacji przez wykonawcę.

Przypomnijmy, że jednym z zadań Miejskiego Zarządu Zieleni i Gospodarki Komunalnej w Bytomiu jest bieżąca konserwacja zieleni, sadzenie i usuwanie drzew oraz krzewów, a także utrzymanie zieleni.

 


Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.