Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Nie dać się starości - konferencja dla seniorów

Nie dać się starości - konferencja dla seniorów Data publikacji: 4 grudnia 2018Zdrowie psychiczne seniorów to tytuł zaplanowanej na czwartek, 6 grudnia konferencji, na którą złożą się wykłady i warsztaty poświęcone profilaktyce w leczeniu chorób wieku starszego.

W konferencji udział wezmą m.in. psycholog społeczna prof. Katarzyna Popiołek, neurodydaktyk Marek Kaczmarzyk, neurolog Witold Opiełka oraz fizjoterapeuta Szymon Krupnik .

Zaproszeni goście przybliżą zainteresowanym tematykę związaną m.in. z chorobą Alzheimera, procesami zachodzącymi w satrzejącym się organizmie. Zaplanowano także pokaz nowoczesnych form rehabilitacji.

Spotkanie rozpocznie się o 10.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Bytomiu przy ul. Parkowej 2. Organizatorami konferencji są: Bytomski Ośrodek Promocji Zdrowia, Zespół Policealnych Szkół Medyczno- Społecznych oraz Bytomska Rada Seniorów.
Zdrowie seniora1.jpg

Autor: AK
Zdjęcia: www.pixabay.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.