Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
06 sierpinia 2020, Slawa, Jakub, Stefan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Najlepszy tenisista i tenisistka na 70-lecie Górnika Bytom. Zagłosuj!

Najlepszy tenisista i tenisistka na 70-lecie Górnika Bytom. Zagłosuj! Data publikacji: 14 stycznia 2020Dla tenisowego klubu KS Górnik Bytom rok 2020 będzie wyjątkowy. Jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce obchodzi w tym roku 70-lecie działalności. Z tej okazji bytomski klubu zorganizował głosowanie na najlepszą tenisistkę i tenisistę Górnika Bytom.

Wśród najlepszych w historii klubu tenisistek można oddać głos na: Renatę Wojtkiewicz-Skrzypczyńską, Katarzynę Teodorowicz, Paulę Kanię, Sandrę Zaniewską oraz Ewelinę Augustyniak. Z kolei wśród mężczyzn możemy oddać głos na: Waldemara Rogowskiego, Bogdana Hronesa, Macieja Przybylskiego, Marka Kaczyńskiego, Michała Piękosia, Grzegorza Panfila, Mateusza Kowalczyka, Błażeja Koniuszego, Wojciecha Marka oraz Mikołaja Lorensa.

Warto dodać, że każda zawodniczka i zawodnik, którzy biorą udział w głosowaniu mają na swoim koncie takie sukcesy jak między innymi: medale w singlu podczas Mistrzostw Polski, byli powoływani do reprezentacji Polski na mecze Davis Cup czy Fed Cup oraz zdobywali medale Mistrzostw Europy w różnych kategoriach.

Głosowań można na stronie KS Górnik Bytom TUTAJ do 25 lutego 2020 roku. Zwycięzców w głosowaniu poznamy podczas gali z okazji 70-lecia Górnika Bytom 28 lutego w Teatrze Rozbark.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.pixabay.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.