Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lutego 2019, Romana, Izabela, Damian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Nadzieja Bytom świętuje 10-lecie istnienia

Nadzieja Bytom świętuje 10-lecie istnienia Data publikacji: 7 września 2018Koncert Jacka Kieroka, zabawa taneczna, mecz piłkarski oraz gry i zabawy dla dzieci. Tak zapowiada się festyn z okazji 10-lecia istnienia klubu piłkarskiego Nadzieja Bytom, który odbędzie się w Bytomiu – Karbiu przy ul. Worpie 18. Początek o 14.00.

Przypomnijmy, że Nadzieja Bytom pojawiła się na sportowej mapie Bytomia 18 maja 2008 roku. Przez dziesięć lat udało się stworzyć od podstaw klub, który rozgrywa mecze piłkarskie na stadionie przy ul. Worpie, a w jego szeregach gra około 150 zawodników. Z okazji 10-lecia klubu jego władze organizują festyn, na który zapraszamy dzieci, młodzież, a także dorosłych. Dla każdego przygotowano liczne atrakcje – gry, zabawy, konkursy, występy artystyczne – koncert zespołu Chaos oraz znanego na Śląsku wokalisty Jacka Kieroka.

W trakcie imprezy odbędzie się również mecz o mistrzostwo B-klasy: Nadzieja Bytom – Nikol Ruda Śląska, a także zabawa taneczna.

Zobacz program:

14:00 - gry i zabawy dla dzieci i młodzieży;
15:30 - Janusz Benesz Show;
16:30 - mecz ligowy o mistrzostwo B-klasy - Nadzieja Bytom - Nikpol Ruda Śląska;
18.30 - koncert zespołu Chaos;
19:15 - koncert Jacka Kieroka;
20:00 - zabawa taneczna prowadzona przez Barnej Music i DJ-a Namber Łan.

 

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.