Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Modernizacja terenów rekreacyjno-sportowych w Domu Dziecka nr 3, Plac Jana 13

Data publikacji: 24 stycznia 2014Umowa o dofinansowanie została podpisana: 29 października 2009 roku.

Beneficjent: Miasto Bytom

Wartość projektu: 596 252,99 zł

Wartość dofinansowania: 472 858,18 zł

Przedmiotem projektu jest przebudowa obiektów sportowo-rekreacyjnych na  terenie Domu Dziecka nr 3 , obecnie Placówki opiekuńczo-wychowawczej  "SZANSA DLA DZIECKA". Inwestycja obejmowała wykonanie nowoczesnego  wielofunkcyjnego boiska do gier zespołowych tj. piłki ręcznej,  siatkówki i koszykówki wraz z oświetleniem, odwodnieniem terenu oraz  zagospodarowaniem otoczenia.

W ramach działań promocyjnych wykonano tablicę informacyjno-pamiątkową.

Zadanie zakończono i odebrano:
23 lipca 2010 roku.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.silesia-region.pl

linw241109.jpg

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Rozwoju Subregionu  Centralnego  - Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego  na lata 2007-2013, Projekt realizowany w Priorytecie IX: Zdrowie i  rekreacja, działanie 9.3. Lokalna infrastruktura sportowa nr projektu -  412.

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzebyNasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.