Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 lipca 2020, Henryk, Wlodzimierz, Brunon

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Budowa hali lodowiska - wiadomości z placu budowy

Roboty żelbetowe na trybunie wschodniej i zachodniej, prace murarskie ścian nośnych klatki schodowej i ścian nośnych I piętra w łączniku między halą główną, a budynkiem administracyjnym oraz zakończenie stabilizacji gruntu pod parkingi i drogę po stronie wschodniej. Na placu budowy nowego lodowiska trwają intensywne prace.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Młodzi łucznicy trenowali w Stolarzowicach

Młodzi łucznicy trenowali w Stolarzowicach Data publikacji: 29 czerwca 2020Wakacje z łukami - to propozycja LKS Tempo w Stolarzowicach adresowana do młodych, którzy lato spędzają w mieście. Dziś /29 czerwca/ grupa młodych adeptów łucznictwa rozpoczęła intensywne treningi.

Zajęcia rozpoczęły sie od instruktażu oraz tradycyjnej rozgrzewki. Najmłodsi z zaangażowaniem oddawali dziś strzały z odległości 5 metrów. Trening poprowadziła Alicja Forajter utalentowana łuczniczka stolarzowickiego klubu.

Aby wziąć udział w zajęciach, trzeba się zapisać wysyłając e-maila na: tempoostolarzowice@interia.pl lub dzwoniąc pod nr tel.: 698 593 677. Organizatorzy zapewniają, że w przypadku niesprzyjającej pogody gwarantują zajęcia pod dachem (m.in. wykłady z zakresu technik łuczniczych). Zajęcia potrwają do 8 lipca .

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: archiwum organizatora

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.