Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 października 2019, Piotra, Michala, Ziemowita

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Miasto będzie oddłużać spółkę Bytomski Sport Polonia Bytom

Zadłużona na ponad 3 mln zł spółka Bytomski Sport Polonia Bytom otrzyma wsparcie gminy Bytom. 11 października Rada Miejska jednogłośnie podjęła uchwałę podwyższającą kapitał zakładowy spółki o kwotę 1,9 mln zł. Dodatkowe pieniądze mają m.in. pomóc zmniejszyć zadłużenie spółki.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Młodzi hokeiści walczą o sprzęt sportowy

Młodzi hokeiści walczą o sprzęt sportowy Data publikacji: 5 lipca 2019Hokeiści Polonii Bytom mają szansę na wsparcie finansowe na zakup sprzętu i odzieży sportowej. Aby jednak zdobyć cenny sprzęt sportowy młodzi adepci hokeja na lodzie muszą zwyciężyć w internetowym głosowaniu. Zachęcamy do wsparcia naszych  zawodników i głosowania.

Do konkursu zgłoszona została grupa mikrusów KH Polonia Bytom, która walczy w internetowym konkursie organizowanym przez Fundację Sport Twoją Szansą. Fundacja założona została w 2014 roku z inicjatywy firmy STS, która wspiera polski sport. Aby zagłosować na naszą drużynę należy:

1) założyć kontro na stronie STS (jeśli już masz konto na STS przejdź do punktu 2), może to zrobić tylko osoba dorosła. Aby założyć konto należy wejść TUTAJ i wypełnić swoje dane.

2) Po utworzeniu konta (lub zalogowaniu jeśli już miałeś/aś konto) trzeba wejść na stronę Fundacji

3) Znaleźć wśród projektów Klub Hokejowy Polonia Bytom i oddać na niego głos.

Więcej o konkursie znajdzie TUTAJ

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Polonia Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.