Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 lipca 2019, Kamil, Robert, Szymon

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

15 mln zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę nowej hali lodowiska!

Bytom pozyskał kolejne środki finansowe na inwestycje sportowe w mieście. Dzisiaj, 8 lipca podczas konferencji prasowej w Biurze Promocji Bytomia wiceminister sportu Jan Widera ogłosił, że nasze miasto otrzymało z Ministerstwa Sportu i Turystyki 15 mln zł dofinansowania na budowę nowoczesnej hali lodowiska przy ul. Pułaskiego.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Młodzi hokeiści walczą o sprzęt sportowy

Młodzi hokeiści walczą o sprzęt sportowy Data publikacji: 5 lipca 2019Hokeiści Polonii Bytom mają szansę na wsparcie finansowe na zakup sprzętu i odzieży sportowej. Aby jednak zdobyć cenny sprzęt sportowy młodzi adepci hokeja na lodzie muszą zwyciężyć w internetowym głosowaniu. Zachęcamy do wsparcia naszych  zawodników i głosowania.

Do konkursu zgłoszona została grupa mikrusów KH Polonia Bytom, która walczy w internetowym konkursie organizowanym przez Fundację Sport Twoją Szansą. Fundacja założona została w 2014 roku z inicjatywy firmy STS, która wspiera polski sport. Aby zagłosować na naszą drużynę należy:

1) założyć kontro na stronie STS (jeśli już masz konto na STS przejdź do punktu 2), może to zrobić tylko osoba dorosła. Aby założyć konto należy wejść TUTAJ i wypełnić swoje dane.

2) Po utworzeniu konta (lub zalogowaniu jeśli już miałeś/aś konto) trzeba wejść na stronę Fundacji

3) Znaleźć wśród projektów Klub Hokejowy Polonia Bytom i oddać na niego głos.

Więcej o konkursie znajdzie TUTAJ

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Polonia Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.