Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 stycznia 2020, Tatiana, Pawel, Milosz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Młodzi hokeiści otrzymają dofinansowanie z Fundacji Sport Twoją Szansą

Młodzi hokeiści otrzymają dofinansowanie z Fundacji Sport Twoją Szansą Data publikacji: 9 sierpnia 2019Zakończył się konkurs organizowany przez Fundację Sport Twoją Szansą, w którym kluby i młodzi sportowcy walczyli o dofinansowanie między innymi na zakup sprzętu i odzieży sportowej, a także możliwość udziału w imprezach rangi krajowej i międzynarodowej. Wśród podopiecznych Fundacji znalazła się również grupa mikrusów KH Polonia Bytom.

W konkursie internetowym rywalizowało pięć klubów sportowych oraz siedmiu sportowców. W wyniku głosowania dofinansowanie otrzymało trzy kluby i pięciu sportowców, a wśród zwycięzców była nasza drużyna mikrusów KH Polonia Bytom, która otrzyma pieniądze na zakup sprzętu sportowego i odzieży. W głosowaniu nasi hokeiści zajęli drugie miejscem tuż za Akademią Leszka Blanika.

Oprócz Akademii Leszka Blanika i KH Polonia Bytom podopiecznymi Fundacji zostali również: Akademia Piłkarska Perełki, Kamil Kuczyński, Ewa Ochocka, Justyna Saganiak, Karolina Pęk i Cyprian Mrzygłód.

Fundację Sport Twoją Szansą założona została w 2014 roku z inicjatywy firmy STS, która wspiera polski sport.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Fundacja Sport Twoją Szansą

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.