Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 września 2020, Dora, Gerard, Teodor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Mistrzostwa w pływaniu

Mistrzostwa w pływaniu Data publikacji: 8 lutego 2020W sobotnie przedpołudnie, na krytym basenie przy ul. Parkowej rozegrane zostały Mistrzostwa Bytomia w pływaniu. W rywalizacji wystartowało prawie 200 pływaków i pływaczek podzielonych na 24 kategorie.

Najmłodsi i najstarsi zawodnicy podczas dzisiejszych zawodów rywalizowali na dystansie 25 metrów. Pozostali ( w wieku 12-49 lat) walczyli na dwóch długościach bytomskiego basenu czyli na dystansie 50 metrów. Dla najlepszych w każdej kategorii czekały pamiątkowe medale i dyplomy.

Galeria zdjęć:Autor:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.