Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 września 2020, Dora, Gerard, Teodor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Mistrzostwa Bytomia w Narciarstwie Alpejskim

Mistrzostwa Bytomia w Narciarstwie Alpejskim Data publikacji: 13 lutego 2020Chcecie sprawdzić swoje umiejętności narciarskie z rówieśnikami? Będziecie mieli okazję już w  najbliższą sobotę, 15 lutego podczas Mistrzostw Bytomia w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezydenta Bytomia. Zapraszamy do Sport Doliny w Bytomiu-Suchej Górze.

Do udziału w zawodach zapraszamy wszystkich narciarzy, którzy będą mogli spróbować swoich sił zarówno w narciarstwie alpejskim, jak również w snowbordzie. Uczestnicy imprezy zostaną podzieli na kategorie wiekowe, w których będą walczyć o zwycięstwo.

Warto dodać, że jeszcze dzisiaj /13 lutego/ każdy, kto zapisze się do mistrzostw zapłaci tańsze wpisowe, które wynosi 25 zł. Z kolei w dniu zawodów wpisowe będzie wynosić 35 zł. Zapraszamy w sobotę, 15 lutego od 9.00 do Sport Doliny przy ul. Blachówka w Suchej Górze. Biuro zawodów będzie czynne już od 8.00.

Zobacz Regulamin imprezy

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.