Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 sierpinia 2019, Maria, Sandra, Ireneusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

ZBM i TBS łączą siły. Co to oznacza dla mieszkańców?

Zwiększenie potencjału inwestycyjnego, usprawnienie administracji, a co za tym idzie zmniejszenie jej kosztów, a także oszczędności związane z racjonalizacją kosztów obsługi prawnej, finansowej i zarządzania nieruchomościami. To tylko niektóre korzyści wynikające z połączenia ZBM-u i TBS-u w jedną spółkę.

Bytom uśmiecha się do Ciebie

Bytomskie koszulki  i torby zdobił już m.in. zabytkowy tramwaj, bytomski lew i smok. Teraz czas na odrobinę ekstrawagancji i zupełnie nowy look. W Biurze Promocji Bytomia są już do kupienia nowe wzory gadżetów promocyjnych.

BO Bytom! BO - mamy 4 mln zł.

Rusza Bytomski Budżet Obywatelski. Po kilku latach przerwy mieszkańcy ponownie będą mogli zdecydować na co przeznaczyć część miejskich pieniędzy. Na ten cel zagwarantowano aż 4 mln zł. Nabór wniosków potrwa od 15 lipca do 10 września.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Misie w parku do wzięcia!

Misie w parku do wzięcia! Data publikacji: 5 sierpnia 2019Kawiarenka Pod Misiami w Parku Miejskim czeka na kogoś, kto poprowadzi tam małą gastronomię. Miejski Zarząd Zieleni i Gospodarki Komunalnej zamierza przekazać obiekt w dzierżawę.

W jego skład wchodzą dwa budynki gospodarcze o powierzchni ok. 20 m2 każdy. W pobliżu znajduje się również oczko wodne (obecnie modernizowane). MZZiGK chce zawrzeć z przyszłym najemcą umowę na 3 lata. Więcej informacji pod nr: 32 420 77 40.

Kawiarenka mieści się na terenie dawnego Miejskiego Ogrodu Zoologicznego, otwartego w 1898 roku. Ogród był pierwszym tego typu na Górnym Śląsku. Jego budowa została sfinansowana przez Ignatza Hakubę, wówczas najzamożniejszego mieszkańca Bytomia.
Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: MZZiGK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.