Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 marca 2019, Gabriel, Marek, Gabor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Miłośnicy squasha zagrają dla WOŚP

Miłośnicy squasha zagrają dla WOŚP Data publikacji: 3 stycznia 2019Z okazji trzecich urodzin bytomskiego Stowarzyszenia "Squash For Silesia" rozegrany zostanie cykl 4 turniejów squasha, z których dochód zasili WOŚP. W zawodach wezmą udział zarówno młodzi sympatycy squasha, jak również doświadczeni tenisiści. Zapraszamy od 4 do 6 stycznia do Silesia Club w Miechowicach.

Squash to dyscyplina sportowa, która w naszym kraju zyskuje z każdym rokiem na popularności, czego efektem jest powstawanie nowych klubów i stowarzyszeń promujących ten sport. Jednym z nich jest bytomskie Stowarzyszenie Squash For Silesia, którego zawodnicy już odnoszą międzynarodowe sukcesy.

W najbliższy weekend swoje umiejętności zaprezentuje około 100 zawodników, którzy będą walczyć w turnieju rangi: Junior, Open, Open Kobiet i Open C 500. Tym samym będzie to jeden z największych turniejów squashowych w Polsce organizowanych przez Stowarzyszenie S4S Squash For Silesia, pod egidą Polskiego Związku Squasha.

Warto dodać, że zebrane podczas zawodów środki pieniężne zostaną przekazane na cele WOŚP, która już 13 stycznia zagra po raz kolejny dla dzieci w całej Polsce.

Patronat nad imprezą objął prezydent Bytomia Mariusz Wołosz.

Więcej szczegółów o turniejach na stronie Stowarzyszenia S4S - Squash For Silesia

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Stowarzyszenie S4S - Squash For Silesia

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.