Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
06 sierpinia 2020, Slawa, Jakub, Stefan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Miejskie ośrodki kulturalne i sportowe będą zamknięte od 12 marca do 14 kwietnia

Miejskie ośrodki kulturalne i sportowe będą zamknięte od 12 marca do 14 kwietnia Data publikacji: 11 marca 2020Do 14 kwietnia włącznie zamknięte będą miejskie ośrodki kulturalne i sportowe. Decyzja ta podyktowana jest troską o bezpieczeństwo mieszkańców i zaleceniami władz państwowych. Pieniądze za bilety na imprezy zostaną zwrócone.

Przez najbliższy miesiąc nieczynne będą: Miejska Biblioteka Publiczna i jej filie, Teatr Rozbark, Bytomskie Centrum Kultury, Pływalnia Kryta przy ul. Parkowej 1, Hala na Skarpie, hala przy ul. Kosynierów i Strzelców Bytomskich oraz lodowisko przy ul. Pułaskiego 71.

Jeśli ktoś kupił już bilet na imprezy w kasie Beceku, może je tam zwrócić. Trzeba przygotować numer konta, gdzie należy przelać należność. Pieniądze za bilety kupione on-line przez stronę becek.pl, zostaną zwrócone automatycznie na konto w ciągu 30 dni roboczych (nie później niż do 14 kwietnia). W przypadku, kiedy ktoś zrezygnuje z wydarzenia przeniesionego na inny termin, będzie musiał wypełnić specjalny formularz znajdujący się na stronie becek.pl. O zwrot pieniędzy za bilety kupione za pośrednictwem platform zajmujących się sprzedażą biletów, trzeba ubiegać się u osób zajmujących się administrowaniem tych platform.

Teatr Rozbark prosi osoby, które kupiły już bilety na wydarzenia, o przesłanie na adres pr@teatr rozbark.pl następujących danych: imię i nazwisko, nazwa wydarzenia, rodzaj i ilość biletów, potwierdzenie zakupu i numer konta bankowego, na który należy przelać pieniądze. Opłaty uiszczone za zajęcia stałe odbywające się w marcu zostaną z automatu zaksięgowane na kwiecień.

Osoby korzystające z wypożyczalni książek w bibliotece, nie muszą obawiać się kar za niezwrócenie książek w terminie (do 14 kwietnia).

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.