Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 stycznia 2020, Tatiana, Pawel, Milosz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwa nabór wniosków PONE

Od 5 sierpnia trwa nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany pieców węglowych oraz montażu odnawialnych źródeł energii na rok 2019/2020 w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Bytom.

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Miasto Bytom na bieżąco sprawdza firmy świadczące usługi na rzecz utrzymania czystości

Miasto Bytom na bieżąco sprawdza firmy świadczące usługi na rzecz utrzymania czystości Data publikacji: 12 sierpnia 2019Wszystkie informacje dotyczące działań firm świadczących usługi na rzecz gminy Bytom są sprawdzane przez miasto oraz Miejski Zarząd Zieleni i Gospodarki Komunalnej. Tak jest również w przypadku informacji dotyczącej przywozu opadów zielonych na teren w sąsiedniej gminie.

Na miejsce udał się pracownik Wydziału Inżynierii Środowiska Urzędu Miejskiego w Bytomiu, który sprawdził teren na którym zostały znalezione jedynie trawy, gałęzie oraz liście pochodzące z Bytomia. Warto podkreślić, że Wydział Inżynierii Środowiska we współpracy z Wydziałem Komunalnym Urzędu Miejskiego w Bytomiu wszczął także kontrolę firmy, która podejrzana jest o przywiezienie odpadów zielonych na ww. teren.

Ponadto służby Urzędu Miejskiego w Bytomiu są w bieżącym kontakcie z Wydziałem Ochrony Środowiska w Tarnowskich Górach i Policją.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.